czwartek, 25 lutego 2016

MultitaskingZawsze myślałam, że jestem wielozadaniowa, a więc, że potrafię wykonywać kilka czynności jednocześnie. Jeśli tak było do tej pory, to teraz osiągnęłam niezaprzeczalne mistrzostwo w tej materii! Odkąd pojawiło się nasze drugie dziecko wręcz wymiatam w tej dziedzinie :) 
Bez tego matka nie istnieje. Jak nie kombinujesz, nie ogarniasz rzeczywistości!
Nauczyłam się karmić dwóch naraz, jedno piersią (!) drugie chlebkiem ;) Wygląda to komicznie, ale jedyne wyjście by uniknąć płaczu jednego z dzieci, no i pozwala to zaoszczędzić czas. Poza tym potrafię prasować i usypiać dziecko w wózku, serio brakuje tylko, żebym przy tym jeszcze tańczyła w międzyczasie żonglując!
Moje jedzenie też należy do zadań ekstremalnych, karmienie Wojtka, który akurat twierdzi, że obiadek jest ble, jednocześnie ziuziając Majkę w wózeczku, która "twierdzi", że jak leży to nic nie widzi ;) 
Jest jeszcze kilka rzeczy, które świetnie mi wychodzą wykonywane w jednym czasie.
Memy w internecie na ten temat nie kłamią - oto moja rzeczywistość ;)
Mówię Wam mamy tu istny młyn. Ale plusem jest to, że będę mogła sobie wpisać w CV w zaletach "podzielność uwagi, wielozadaniowość".

P.S. Szacunek dla wszystkich mam! 

I always thought I'm a multitask person. If it was true, now I've become a true master in that matter! Since we've had our second child I rock at it :) 
It's a real mom thing. If you don't do it, you won't survive!
I've learned how to feed both kiddos at the same time, one with my breast (!) one with a sandwich ;) It looks hilarious but it's the only way to avoid crying one of them, plus it saves time. I also know how to iron and put a baby to sleep in the pram, seriously all I need then is dancing and juggling in the meantime!
Me eating is also a real masterpiece, feeding my son who thinks lunch is yuck! and trying to pacify my baby girl who "thinks" lying in her pram is dull and she doesn't see anything ;) There are several other things I deal with at the same time ;)
All those memes you see on the Internet are all true - that's also my reality ;)
Seriously that's our crazy house. One good thing about it all is that I'll be able to add to my resume "multitasking, attention divisibility".

P.S. Respect to all moms!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz